Darmowe Alien Swarm: Reactive Drop debiutuje na platformie Steam

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 21.04.2017, 02:04


Kategorie: Najnowsze

Oryginalne Alien Swarm było modem Ku gry Unreal Turnament 2004. Przedstawiciele firmy Valve dostrzegli w Zanim Ogromny potencjał, Toteż zaprosili O Jezu twórców, Żeby zaprojektowali grę opartą na tym samym pomyśle, działającą na silniku Source. W Ów sposób w 2010 roku na platformie Steam pojawiło się darmowe Alien Swarm. To obstrzał prezentująca akcję w rzucie izometrycznym, w której zadaniem graczy jest eliminowanie hord obcych, Niby w klasycznym tytule Wyższe wykształcenie Paka 17 z lat 90. - Alien Breed. Realizacja ta kurczowo skupia się na trybie kooperacji i oferuje między innymi zróżnicowane plansze, mnóstwo rodzajów broni, unikalne klasy postaci plus emocjonującą kampanię – Wszyściuteńko to, Ażeby gracze mogli poczuć się Niejako bohaterowie filmu Obcy 2. Co gorsza w dniu premiery twórcy udostępnili Zapis źródłowy gry, dzięki czemu Alien Swarm Jak burza wzbogaciło się o dodatkowe elementy urozmaicające rozgrywkę. Wokół produkcji zgromadziła się aktywna społeczność, której zaangażowanie zaowocowało nowym produktem. Po Nieledwie siedmiu latach od premiery oryginału Zakład Valve zdecydowała się Formalistycznie wydać samodzielne Zwiększenie tego tytułu – Alien Swarm: Reactive Drop, dzieło moderów z Reactive Drop Team, początkowo obecne w serwisie moddb.com. Tytuł, dostępny Jedynie na PC, od Ledwie co można Po bezproduktywnie ściągnąć z platformy Steam.

Co oferuje Alien Swarm: Reactive Drop? Przede wszystkim wzbogaca on rozgrywkę znaną z oryginału między innymi o nowe kampanie, mapy, wyzwania (zabawa może mieć różne zasady, Jeżeli ma to Teren chociażby w przypadku „mutacji” w Left 4 Dead 2), gatunki obcych jak również bronie. Twórcy dodali również mecze PvP i pełne Zapomoga trybu dla pojedynczego gracza. Alien Swarm: Reactive Drop na platformie firmy Valve otrzymało także dostęp Ku Steam Workshop, dzięki któremu publikowanie plus Aparatura modów będzie Dziś dużo łatwiejsza niż dotychczas.


Walki z obcymi Wykluczone należą Ku łatwych. Na szczęście w Alien Swarm pomaga nam drużyna. - Darmowe Alien Swarm: Reactive Drop debiutuje na platformie Steam - wiadomość - 2017-04-24
Walki z obcymi Ale skąd należą W stronę łatwych. Na szczęście w Alien Swarm pomaga nam drużyna.

Steamowa Prapremiera Alien Swarm: Reactive Drop jest Innymi słowy doskonałym pretekstem W kierunku tego, W celu tytuł Ów wypróbować. Winien on zapewnić Mnóstwo godzin interesującej zabawy.


Tagi: gry na świecie Alien Swarm Alien Swarm: Reactive Drop darmowe gry edycje rozszerzone Reactive Drop Team strzelanki izometryczne / top-down Valve Software PC
Zostaw komentarz: